Perfektně se hodí k přepravě balíků, krabic, přepavek, kontejnerů, bas s lahvemi, sudů. Po snadné úpravě pomocí různých držáků či jiných přídavných zařízení slouží k dopravě dveří, oken, barelů s vodou apod.

Všechny čtyři modely jsou dodávány s třemi různě silnými motory. Na nich závisí rychlost pohybu po schodišti a také váha přepravovaného nákladu. Každý schodolez Liftkar je vybaven elektronickým kontrolním systémem, který nedovolí doporučený váhový limit překročit a schodolez tak přetížit.

Při jízdě po schodech se pohybuje obsluha uvolněně ve vzpřímeném postoji a bez zjevné námahy, takže šetří klouby i záda a navíc má po celou cestu náklad vizuálně pod kontrolou.

Technické parametry

Model Ergo/Uni/Fold/Fold LSAL 110SAL 140SAL 170
Přepravovaná váha110 kg140 kx170 kg
Maximální rychlost48 schodů/min35 schodů/min29 schodů/min
Váha – bez/včetně baterie16/20 kg
Maximální výška schodu210 mm

Vlastnosti

Navzdory své malé váze jsou schodolezy Liftkar řady SAL schopné přepravit náklad mnohokrát těžší. Rychle snadno a hlavně bezpečně. Díky vylepšenému designu, patentovaným technologiím a v neposlední řadě díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování. Investice do schodolezu Liftkar se určitě vyplatí a její návratnost je velice rychlá.

Výbava

V základním provedení jsou schodolezy Liftkar SAL vybaveny  baterií, nabíječkou a sklopným     ložným platem (lopatou).  Každý model lze doplnit velkým množstvím doplňků a volitelných prvků. Díky nim je škála nákladů, které lze pomocí schodolezů Liftkar SAL přepravit, ohromně široká.

Důvody, proč se rozhodnout pro schodolez Liftkar SAL

• je extrémně lehký – váha 16 kg bez baterie/ 20 kg s bateri

• je velmi rychlý – dosahuje rychlosti až 48 schodů za minutu

• je vybaven dvěma rychlostními stupni

• je vybaven sklopným ložným platem (lopatou) s možností výměny za jiné s ohledem na typ a tvar přepravovaného nákladu

• je vybaven elektronickou ochranou proti přetížení

• je perfektní na rovině – na schodech je nezastupitelný

• je schopen zvládnout i jiná, než standardní, rovná schodiště

• je vybaven širokými koly s možností výměny za kola vybavená plnopryžovými pneumatikami, kdy výměna je  velmi jednoduchá, pomocí jediného šroubu stejně jako u vozů F1

Nechte dřinu strojům – usnadněte si s námi život.